top of page

Medycyna Estetyczna

Cena konsultacji u lekarza medycyny estetycznej – 150 zł

(kwota ta zostaje odliczona od pierwszego ewentualnego zabiegu)

BOTOX

Toksyna botulinowa jest stosowana w usuwaniu tzw. kurzych łapek czyli zmarszczek przy zewnętrznych kącikach oczu, zmarszczek między brwiami tzw. lwiej zmarszczki, poziomych linii na czole lub linii śmiechu między oczami.

 

- kurze łapki - 450 zł

- zmarszczki poprzeczne czoła - 450 zł

- zmarszczki podłużne czoła (lwia zmarszczka) - 450 zł

- 2 okolice – 900 zł

- 3 okolice – 1300 zł

KWAS HIALURONOWY

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Cena ampułki – 1000 zł

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym – 1 100 zł

Light eyes ultra – koktajl do mezoterpii igłowej okolicy oczu (rozjaśniające) – 400 zł

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Fresh lift – naturalny lifting+ odżywienie skóry - 1100 zł

Fresh lift jest całkowicie nowym podejściem do nawilżenia, ujędrnienia, odmłodzenia skóry przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy. Preparat sieciowanego kwasu hialuronowego delikatnie napina i unosi skórę twarzy, a dodany do niego kompleks kwasu hialuronowego niesieciowanego i aminokwasów, witamin w sposób wielokierunkowy poprawia jej strukturę i wygładza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność.

bottom of page